گروه « کشت وصنعت هانیس فارس» به پشتوانه سال ها تجربه در صنعت غذایی کشور و با داشتن سرمایه انسانی مجرب و متعهد، خط تولیدی مجهز به تکنولوژی بالا و نیز با استفاده از روش های کاملا علمی، محصولاتی را در وزن ها و بسته بندی های مختلف تولید می کند.
ما این افتخار را داریم که با تولید محصولات منطبق با خواسته های مصرف کنندگان و مشتریان خود توانسته ایم پاسخگوی نیاز آنان هم در داخل کشور و هم به شکل وسیع تر در خارج از کشور باشیم و بازارهای هدف خود را از بازار داخلی به بازار منطقه ای (خاورمیانه) گسترش دهیم و به دلیل تولید محصولاتی با استانداردهای بالا امید آن داریم به بازارهای فرامنطقه ای و اروپایی نیز وارد شویم.

ما بر آنیم تا محصولاتی با کیفیت عالی، با طعمی متمایز و اصیل با استفاده از دانش، تخصص و تجربه ای برگرفته از نیم قرن تلاش در عرصه تولید، به مشتریان و مصرف کنندگان ارائه دهیم و داشتن خدمات مناسب در قبل، حین و بعد از خرید را وظیفه خود دانسته و جزو جدا ناپذیر تولیدات خود می دانیم.
ما برای پیشرفت خود به سرمایه های انسانی توانمند و متخصص خود اتکا کرده ایم تا بتوانیم رضایت کامل مشتریان خود را توسط ارائه محصولات مناسب جلب کرده و منافعشان را تضمین کنیم. پاسخ به نیازها و خواسته های مشتریان در راستای امر مشتری مداری نه یک شعار بلکه باور قلبی و اعتقاد ما است. به همین خاطر در سیاست های تدوین شده در رشد و توسعه شرکت، بالاترین ارزش را برای مشتریان و مصرف کنندگان خود قائلیم و کسب رضایت آنان را سرلوحه کارهای خود می دانیم.
برای نیل به چنین اهدافی گروه هانیس بهبود مستمر را به جزئی ترین بخش های سیستم خود وارد کرده و کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت دائمی را از اصول مستحکم فرهنگ سازمانی خود قرار داده است.
در شرکت های هانیس با داشتن کادر مدیریتی با تجربه و توانمند همه تلاش و کوشش خود را کرده ایم که در تمامی بخش ها بهترین ها را جذب کنیم تا علاوه بر اینکه به همه اهداف ذکر شده برسیم بلکه بتوانیم گام های موثری در جهت رشد و تعالی خود، صنعت غذا و سلامت جامعه برداریم.
و من ا… توفیق

مدیر عامل گروه کشت وصنعت هانیس
محسن رحیمی